latest image

Něco o filmu

Dalo by se říct první film v pravém slova smyslu. Herci tu opravdu hrají nějaké ty role a ne sami sebe. Jsou tu filmové triky a tak podobně.

Historie
Bullshit Team se po úspěchu mariňáků rozhodl nezabalit natáčení a pokračovat v pěkně rozjeté filmové kariéře a to rovnou v létě roku 2005. Bohužel se, ale natáčelo bez Radomíra Frkouse který v podstatě už při natáčení mariňáků nějak neměl čas, tak jsme ho alespoň zahrnuli do příběhu jako filmovou postavu, což je velká pocta.

Vlastně jsem oprášil starý scénář, psaný s Karlem Smějou někdy hodně dávno ještě před vznikem prvního filmu, trošku ho poupravil a mohlo se jít natáčet. Karel ovšem hlavní roli, kterou si sám napsal, odmítnul, čehož později určitě litoval.

Zvuk
Tento film měl taky několik verzí, ta první z roku 2005 bohužel neměla žádné strašidelné zvukové efekty, takže celkem bída, na druhou stranu hudba Marilyna Mansona apod. to nebylo špatné.
Druhá verze filmu z roku 2006 obsahovala perfektní zvukové doladění, s Lukášem jsme použili různé zvuky z nějakých filmů nebo jsme něco nahráli i sami, dalo to filmu opravdu grády. Ale zrušili jsme originální hudbu a nahradili jí muzikou od skupiny Pracovní Název, která byla v té době na úplných začátcích takže to nebylo úplně ono. Dnes už jsou jinde.
Pak tady byla ještě jedna verze která vznikla paralelně s druhou verzí akorát že neobsahovala zvuky z různých filmů, ale všechny byly námi vlastnoručně vytvořeny. Verze vznikla protože jsme jí posílali do časopisu Level aby tam film uveřejnili na DVD, ale neudělali tak. Tuto verzi již bohužel nikdo z nás nevlastní.

Rok výroby
léto 2005

Délka filmu
27:40


Zhodnocení s odstupem času
Některé vtipy již bohužel zastaraly, jiné rozesmějou dodnes, v tomhle filmu opravdu nemáme žádnou soudnost co se vtipů týče. Dnes bych něco udělal jinak něco naopak vůbec ale co, podle některých členů Bullshit Teamu stále nejvtipnější film ze všech.

Režie
Kamil Spáčil

Hrají
Kamil Spáčil
Lukáš Buršík
Antonín Spáčil
Jiří Čmiel

Obecné informace

Odkazy doporučuji otevírat kolečkem myši, abyste neskočili třeba na youtube a nezavřeli si tuto stránku.

Pro prohlížení těchto stránek doporučuji pouze Firefox.

V současné době Bullshit Team dělá cestopisně dokumentární seriál Kamilanovy deníky. Nebojte se není to žádná nuda, samozřejmě jsem do něj procpal bullshitteamovský humor :).