latest image

Něco o filmu

V podstatě druhý díl The Killers, ale nakonec pro jeho vcelku velkou odlišnost jsme se rozhodli použít jiný název. V návrzích bylo ještě Winter Kill anebo klasicky The Killers 2. Pozor nikdy nepište mariňáky s velký M, píšou se prostě s malým.

Historie
Stará dobrá parta se rozhodla pokračovat v tom co začali, ale ještě lépe a brutálněji. Léto vystřídala zima, foťáky pěkná kamera, a pár odřenin pořádná zlomenina.

Kamera
Kamery u filmu mariňáci byly opět použity 2 ale bohužel ne obě zároveň (raz jsme vzali tu raz tu, která byla líp "po ruce").

Zvuk
Normálka již jsme nemuseli nic dabovat nebo podkreslovat hudbou takže fajn konečně real zvuk přímo z akce.

Rok výroby
zima 2005

Délka filmu
49:56

Ale pozor film vyšel vlastně ve dvou verzích, ta první z roku 2005 je o něco kratší a pár věcí v ní bohužel chybí, takže nejen z toho důvodu, již s kompletním materiálem, jsem se rozhodl sestříhat v roce 2007 verzi novou již o nic neochuzenou. Toto je samozřejmě délka nové verze filmu.

Zhodnocení s odstupem času
Prostě si nemůžu pomoct, ale u tohohle se pořád neuvěřitelně chlamu. Myslím si že mariňáci mají stále co nabídnout a pobavit diváky různého druhu, i když je to stále "jen" jackass.

Hrají
Kamil Spáčil
Lukáš Buršík
Radomír Frkous
Karel Směja
Antonín Spáčil
Petr Ďurko
Adam Holenda

Obecné informace

Odkazy doporučuji otevírat kolečkem myši, abyste neskočili třeba na youtube a nezavřeli si tuto stránku.

Pro prohlížení těchto stránek doporučuji pouze Firefox.

V současné době Bullshit Team dělá cestopisně dokumentární seriál Kamilanovy deníky. Nebojte se není to žádná nuda, samozřejmě jsem do něj procpal bullshitteamovský humor :).