latest image

Něco o filmu

Toto je první film party Bullshit Team. Dalo by se vlastně spekulovat zdali je to vůbec film, že ano. Vlastně jsme se snažili napodobit americké Jackass. Dnes můžu říct že velmi marně.

Historie
Už ani nevím koho napadlo začít natáčet, ale vím jak to vzniklo. Jezdili jsme tři přátelé na kolech konkrétně , Lukáš Buršík a Radomír Frkous a v lese jsme objevili nějaké skokánky pro bikros či co tak jsme si ze srandy řekli že na tom zaskáčeme na těch našich kolech no a první scéna byla na světě. Pak to šlo dál a dál už nešlo jen o kola, ale pravda je že The Killers byl hodně o cestování. Bylo to asi to nejzábavnější natáčení ze všech.

Kamera
Foťák? Zní to neuvěřitelně ale celý tento film je natočen na fotoaparát, tedy konkrétně dva různé typy které se v podstatě co se kvality videa týče nijak neliší, ano opravdu kentus video kvalita.

Zvuk
Žádný? Ano je to pravda ani jeden z těchto foťáků neuměl zaznamenat zvuk, takže zvukové efekty hlasy a podobně se dodělávali až doma. Výsledek, no posuďte sami, nic moc

Rok výroby
léto 2004

Délka filmu
31:14

Zhodnocení s odstupem času
Původní 31 minutovou verzi není skoro nikdo schopný dokoukat bez přetáčení, proto jsem vytvořil verzi novou 20ti minutovou a ta je podle mě parádní :) Jinak natáčení The Killers bylo to nejzábavnější natáčení ze všech filmů co jsme udělali. Film obsahuje i parodii intra na Fifu 2000, která je velmi úspěšná na youtube.

Hrají
Kamil Spáčil
Lukáš Buršík
Radomír Frkous
Petr Ďurko

Obecné informace

Odkazy doporučuji otevírat kolečkem myši, abyste neskočili třeba na youtube a nezavřeli si tuto stránku.

Pro prohlížení těchto stránek doporučuji pouze Firefox.

V současné době Bullshit Team dělá cestopisně dokumentární seriál Kamilanovy deníky. Nebojte se není to žádná nuda, samozřejmě jsem do něj procpal bullshitteamovský humor :).